GOTOWA DO CUDOWNYCH BRWI – OPIS O ZABIEGU MICROBLADING

Wiele z Nas pewnie myślało już o poprawianiu brwi za pomocą microblading. Jednak chyba prawie nigdzie nie natknęłam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w realu, to zapraszam do naszej relacji.

Makijażu nie tatuuję się maszynką do standardowego tatuażu tylko specjalistycznym piórem na które składa się tzw. pen oraz mikroostrze – zbudowane z wielu igieł układanych w prostej linii, te łudząco przypominają micro nożyk. Dlatego również jest to bardzo precyzyjna praca, wymagająca wrażliwej artystki, bo prawie każdy malutki włosek jest wykonany ręcznie i powinien być przemyślany. Następnie po narysowaniu włosków z pomocą pióra, brwi dodatkowo są namaszczane na chwilę pigmentem, aby się jeszcze lepiej ściemniały. Makijaże permanentne Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez długi okres, bez konieczności codziennego malowania. Mając ochotę być w każdej sytuacji najpiękniejsza, nawet na basenie, siłowni lub na spotkaniach, a makijaż winien być wyjątkowy to koniecznie zrób microblading.

makijaz permanentny szczecin

Czy zabieg Makijaż permanentny brwi sprawia ból

Nie będę opowiadać głupstw – nie jest w 100% niebolesny. Mimo iż używa się specjalistycznej maści i znieczulenia na podstawie lidokainy. Ja osobiście czułam delikatny ból odczuwalny z jakimś dziwnym odgłosem drażniącej skóry na głowie. Jednak uzyskany efekt po zrobieniu makijażu permanentnego spokojnie rekompensuje mi ten minimalny dyskomfort i gdybym musiała zrobić go raz jeszcze to raczej nie zwlekałabym się ani sekundy.

Jak dużo makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny Szczecin kosztuje od 350 zł do 1400 PLN w zależności od studia makijażu permanentnego i osoby, która zrobi makijaż. W cenę wliczony jest zabieg uzupełniający, który wykonuje się najczęściej po 30 dniach, kiedy kobiece brwi się zregenerują. Wtedy możemy minimalnie skorygować ich wygląd, dorysować kreski w miejscach, gdzie jest ich za mało i również dopigmentować. Efekt microbladingu utrzymuje się od pół roku do trzech lat. Odwiedź w popularnym studiu microbladingu w Szczecinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here