Spawanie balustrad z aluminium, elegancja i styl – Galship Alu

Przedsiębiorstwo Galship-Alu.pl powstała w 2010 roku jako wykonawca konstrukcji oraz części ze stali nierdzewnej i czarnej na nowo budowanych statkach, jachtach oraz innych obiektach morskich. W związku z zwiększającym się zainteresowaniem usługami firma rozpoczęła także o działalność usługową oferując spawanie Szczecin oraz działalność produkcyjną, w której wykonywane są m.in balustrady Szczecin.

Nasi pracownicy to certyfikowani, doświadczeni specjaliści wykonujący swoją pracę z pasją i zaangażowaniem Dzięki własnemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu niezbędnemu do precyzyjnego świadczenia usług spawalniczych zaręczamy, że wykonane dla Państwa usługi będą na bardzo wysokim poziomie. W zależności od dyspozycji klienta lub wizji projektanta wnętrz, łączymy materiały użyte do wykonania balustrady ze stali nierdzewnej Szczecin aby osiągnąć spektakularny efekt wizualny.

Nasze zlecenia. wykonywane są z najwyższej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna, stal kwasoodporna, drewno, szkło hartowane oraz poliweglan Aktualnie firma oferuje również montaż balustrad, barierek oraz poręczy i zadaszeń (m.in. do klatek schodowych).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here