Właśnie kupiłeś swojego nowego opla i jesteś z tego powodu bardzo zadowolony? Samochód jest wygodny, bezpieczny, ładny i dobrze wyposażony? Chciałbyś aby służył ci jak najdłużej bez żadnych awarii? A jeśli do jakichś miałoby już dojść, aby były łatwe do usunięcia, a ich naprawa tania? To wszystko brzmi jak z bajki, ale okazuje się że można to całkiem łatwo zrealizować. Jak? Wystarczy skorzystać z wyjątkowej oferty, przygotowanej przez salon sprzedaży Opel na Żoliborzu. Akcja nazywa się big deal i zapewnia ci aż 7 lat spokoju o swój samochód. Jeśli okaże się że w tym czasie pojawi się w nim jakaś usterka, zostanie ona usunięta przez profesjonalistów. Co więcej, ty będziesz musiał zapłacić wyłącznie za materiały, nie pokrywając żadnych kosztów robocizny. Brzmi dobrze? To jeszcze nie koniec.

Aby big deal był tak opłacalny, mieści się w nim bardzo duża liczba naprawa. Nie obejmują one oczywiście napraw wynikających ze zużycia eksploatacyjnego czy z winy użytkownika. Co zatem podlega bezpłatnym naprawom, za które nie płacisz robocizny? Wszystkie uszkodzenia, w których zawiniła zła jakość części. Pomimo dokładania największych starań do tego, aby twój opel był wyprodukowany na podzespołach jakości premium, nigdy nie można wykluczyć że jakiś element odmówi posłuszeństwa.

Jak można przystąpić do tego niezwykle ciekawego i opłacalnego programu? Jest on dedykowany dla nowych użytkowników samochodów osobowych opel. Zarówno osób prywatnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy dokonali zakupu samochodu na swoją firmę. Niezbędnych informacji można zasięgnąć bezpośrednio u pracownika salonu, jak również wszystkie wiadomości znajdują się w regulaminie promocji, który jest dostępny online. Cenisz sobie swój spokój? Lubisz korzystać z samochodu, nie martwiąc się o to, u kogo dokonać ewentualne naprawy oraz o to, jaki może być ich koszt? Jeżeli tak właśnie jest, to opisywany tutaj program jest właśnie dla ciebie. Na pewno poczujesz wewnętrzny spokój, wiedząc że nad twoim samochodem czuwają najlepsi specjaliści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here