Bit-Bay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

Nowy system BitBay 2.0

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z sądzą o traderach, dla których liczy się głównie szybkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana oraz uświetniona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne.

BitBay rejestracja:

Rozpoczynamy od utworzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została znacznie uproszczona. Na ten czas trzeba tylko przekazać adres email.

Po sekund na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wybrany przez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

„Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik „Zweryfikuj swoje konto”.

Przenosimy się do formularza widocznego na niżej położonym fotogramie.

Wycena polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na bazie załączonego dokumentu. Może stać się nim dowód podmiotowy, prawo jazdy albo paszport. Z drugiej strony wskazane jest potwierdzenie naszego adresu poprzez powysyłanie skanu dowolnego rachunku za na przykład. prąd/telefon, na którym widnieje podany poprzez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

BitBay daje możliwość zarówno założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały spreparowane z uważają o użytkownikach, którzy prowadzą prywatną aktywność ekonomiczną i chcieliby być z czymś za pan brat tradowania i rotowania środkami służbowymi. Wszelakie faktury będą wówczas wystawiane automatycznie na dane przedsiębiorstwa.

Wpłaty na Bit-Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw rychłej wpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku w przybliżeniu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę „Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu newralgicznym klikamy na sytuację „Giełda”.

W górze ekranu występuje modyfikowane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin oraz Litecoin na trzy dostępne kasy – Pln, Eur i Usd. Dodatkowo, platforma Bitbay proponuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przewertować trzy przemożne skompilowania, na które odtwarzać będziemy wyrafinowaną uwagę:

Propozycje skupu (BID) – wszystkie w obecnej chwili wystawione propozycje użytkowników serwisu, w których to sylabizują oni swoją filozofię do zakupu określonej ilości Btc za oferowaną poprzez siebie opłatę.

Propozycje odsprzedaży (ASK) – a zatem sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy zakomunikują tu, iż mają określoną ilość Bitcoinów, które pragną zbyć, pod warunkiem jednak osiągnięcia za nie zadeklarowanej poprzez siebie opłaty.

Poprzednie transakcje – spis najczerstwiejszych transakcji ziszczonych między eksploatatorami serwisu (w prawym szlachetnym rogu)

Propozycje skupu pogrupowane są według kursu dla transakcji od największej do najniższej, ponadto propozycje sprzedaży, wedle tej samej strategie, aczkolwiek poczynając od wartości najmniejszej.

Jak zakupić BTC?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób wprowadzić wypłatę z giełdy bitbay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Giełda Bitbay opinie

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinie BitBay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Opinia o BitBay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here