W JAKIM CZASIE ZMIENIAĆ OKNO?

Jak można spostrzec, technika produkcji okien bardzo mocno ruszyła do przodu, względem ostatnich lat. Całkowicie nowsze tworzywa oraz technologie montażu i produkcji, pozwalają niemal do zera usunąć utraty ciepła w pomieszczeniu.

okna katowice

W jakiej sytuacji trzeba przemyśleć o tym, aby wymienić starsze okna na nowsze, pasywne lub energooszczędne?

Głównym powodem są nieszczelne, stare okna wbudowane w mieszkaniu. Zazwyczaj bywają to popękane okna drewnopodobne, przez które bez oporów przedmuchuje wiaterek, wpompowując do budynku niekorzystne termicznie powietrze. Okna Katowice zmieniać należy również w sytuacji, jeśli będzie założona termomodernizacja dla pomieszczenia. Aby działała w stu procentach funkcjonalna, winno się pomyśleć o tym, aby wymienić okna na okna energooszczędne. Oczywiście, jeśli chodzi o montaż okien w Katowicach, jest on możliwy do zrobienia zazwyczaj w miejscach prywatnych, z powodu na potrzeby przymocowania rusztowania na montaż okna w ociepleniu. Domownicy budownictwa kilkurodzinnego, zazwyczaj powinni zadowolić się wyłącznie oknami pasywnymi. Należy też zaznaczyć to, jak duża wychodzi różnica w cenie między oknem energooszczędnym a pasywnym}, i ich montażem. Bez wątpienia ciepły montaż okien jest o wiele bardziej droższy. Wynika to z znacznie większej czasochłonności, a także skorzystania z innych materiałów. Również same okna są droższe przy zakupie niż okna energooszczędne. Taka inwestycja będzie jednak jak najbardziej opłacalna. Uzyskamy nie tylko lepszą ochronę wnętrza mieszkania przed stratami ciepła, ale również podnosi się cena samego domu, robiąc z niego zdecydowanie atrakcyjniejszą ofertą przy ewentualnej odsprzedaży.

Z naszego doświadczenia zauważamy, że ocieplając mieszkania w Katowicach należy zwrócić uwagę wyłącznie na Okna. To zazwyczaj okna bywają powodem największej ucieczki ciepłego powietrza w budynki. Jeśli chciałabyś aby inżynier przyjechał i wycenił wymianę okien w Katowicach, zadzwoń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here