Cele gabinetów medycyny estetycznej w Szczecinie

Głównym celem medycyny estetycznej jest poprawienie jakości życia danego pacjenta pod względem jego fizycznej atrakcyjności. Pozwala ona na wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości o rozmaitym podłożu, co wpływa na wzrost zadowolenia i satysfakcji z własnego wyglądu. Tego typu medycyna jest współcześnie jedną z prężniej ewoluujących gałęzi obszaru dbania o urodę. Główne przyczyny tego trendu znaleźć możemy przede wszystkim we wzrastającej świadomości pań, które coraz bardziej uzmysławiają sobie, że szybko upływający czas jest wprawdzie nieuchronny, niemniej jednak jego tempo zależne jest w wielkiej mierze od nas. W przeciwieństwie do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna ma przede wszystkim za zadanie możliwie jak najbardziej spowolnić, a niejednokrotnie nieco cofnąć upływający czas. Jednocześnie ingerencja takiej medycyny w nasz wygląd jest naturalna, pacjentka ma prezentować się nieco młodziej, niemniej jednak nie przez nienaturalnie naciągniętej skórze ale z powodu profesjonalnych zabiegów które powodują efekt „zrelaksowanej buzi”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom pełen zakres zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia a także maksymalnym ujędrnieniu skóry (głównie na buzi, ale i dłoni czy stóp), zminimalizowania/wypełnienia wszelkich zmarszczek i bruzd, wypełnienia kości policzkowych, doliny łeż, zmniejszenia worków pod oczami, poprawienie owalu i kształtu twarzy, zmniejszenie przebarwień, zniwelowanie blizn potrądzikowych/ wszelkich blizn pooperacyjnych, eliminacji cellulitu i rozstępów/ zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania ust;
zwężenia rozszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów skórnych,
redukcji nadmiernej potliwości, usunięcia estetycznego rumienia/ tatuaży/znamion/ tłuszczaków/brodawek, korekcji uśmiechu/kolorytu uzębienia/ zgryzu, leczenia trądziku różowatego; wygładzenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, spłycenie bruzd oraz nierówności skóry. Odpowiednie środki, o stężeniu wyższym niż te dostępne w popularnych kremach czy w zwykłych gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do ogromnej poprawy nie tylko samego wyglądu, ale także napięcia i wypełnienia skóry na całym ciele. Bardzo istotne są tutaj głównie dwa aspekty dla pacjenta: po pierwsze całkowite bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji niejednokrotnie z rozmaitymi zabiegami chirurgicznymi a dodatkowo brak konieczności ograniczenia aktywności – nie ma w tej kwestii potrzeby hospitalizacji. Znacząca większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach o nieinwazyjnym charakterze jednakże są one bardziej zaawansowane a także działają niewątpliwie na głębsze warstwy skóry niż klasyczna kosmetologia. Znacząca większość osób posiada blizny po przebytym trądziku – przykrą pamiątkę po dojrzewaniu, którą często maskujemy grubą warstwa podkładu i dopiero wtedy będziemy mogli się cieszyć nieskazitelnie gładką buzią. Szukając szybkiej drogi powrotu do nieskazitelnie gładkiej cery odkrywamy możliwości, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Jest ona wręcz znakomitym rozwiązaniem do uzyskania nieskazitelnej skóry przez usunięcie takich blizn.

Procedury medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna umożliwia całkowicie bezpieczne bezpieczne zabiegi: botoks szczecin przy wykorzystaniu bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty estetyczne powiększania ust są widoczne tuż po zabiegu, który trwa od paru do kilkunastu minut. Satysfakcjonujące efekty powiększania ust potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych cech ludzkiego organizmu.

Gabinet Medycyny Estetycznej Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

https://goo.gl/maps/dzCGjGFbKZU2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here